1 / 7
Premnogu dobro zacuvan i odrzan
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.07.2021 15:45

Охрид / Охрид

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

8

Боја:

White

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Za cena zvonete slobodno po dogovor!!!!!
078879578

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077558173
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам