1 / 1
se prodava niva vo blizina na klucka
1 МКД
Цената не е фиксна
100 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.01.2022 12:31

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

26000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

se prodava zemjiste so povrsina od 26000 m2 po solidna cena za taa lokacija, zemjisteto se naoga vo sopot-sveti nikole parcela br:28 vo blizina na kluckata na noviot avto pat skopje-sv.nikole
okolu cenata postoi prostor za dogovor javete se na 077/715-926 ili na 075/259-504

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
075259504
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам