1 / 3
NOVI NAVLAKI ZA SEDISTE ZA VELOSIPED
200 МКД
300 МКД
27.06.2022 09:19

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam novi navlaki za sediste za velosiped MC.Navlakite se koristat za zastita na sedisteto na tocak od dozd i od sonce(da ne ispuka).Imam 3 cena za 3te=500den.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Седишти

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
078671710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам