1 / 12
Кршење бетон, Вадење плочки, Кршење ѕидови.
1 €
Цената не е фиксна
21.03.2023 07:58

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Работиме професионално кршење на ѕидови, бетон, вадење плочки, кошулица и друго. Исфрлање на шутот. 075-257-535

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
075257535
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам