1 / 9
SE PRODAVA
7.500 €
09.06.2022 21:44

Кичево

Марка:

Subaru

Модел:

Forester

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

108 kw / 147 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Dzipot e carinet so se site davacki do registracija..Uvezen od Ch🇨🇭 ful oprema so cela servisna istorija 2.0TD box motor ispraven pali vozi.....
Poveke info na 070 285 915Dragan

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Koco
Потврден огласувач
075451622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам