1 / 12
Se izdava luksuzen stan vo Ohrid
1 МКД
20.01.2023 15:43

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Se izdava luksuzen stan vo Ohrid kompletno opremen so obezbeden parking na samo 5 min do centarot na gradot.
Povelete!
Irina 070 232 307

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

irina
Vanco Pitoseski 5 Ohrid
Потврден огласувач
070232307
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам