1 / 5
Се продава одлично сочуван фотоапарат Exakta Varex IIa
4.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.07.2021 06:25

Куманово / Куманово

Се продава одлично сочуван фотоапарат Exakta Varex IIa (VX IIa) 135 (35mm) F Контакт на E-mail или кој е заинтересиран нека пише смс порака.

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Технологија и опрема

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
078405435
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам