1 / 4
Kaj gradski pazar kukja i dukani
1 МКД
04.07.2022 09:58

Кичево

Број на соби:

10

Квадратура:

450 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1986

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

Isein Akioski , i marsal tito

Odma do gradski pazar kukja so dukani i stara kukja se prodava

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
‭072321797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам