1 / 2
Plac vo Nikolic
По Договор
30.04.2022 18:27

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

4500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Placot se naoga na samiot pat na 200m.od Nikolic.Placot e pogoden za stanben ili deloven prostor.Moze i vo deloviZa poveke informacii na tel.070 741 683

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vesna
Потврден огласувач
077980695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам