Bmw e34 na delovi
1 €
27.06.2022 01:18

Неготино / Неготино

Марка:

BMW

Модел:

524

Година:

1995

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

84 kw / 114 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Bmw 524td e34 na delovi se sto vi treba.
075 978 717

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
075978717
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам