1 / 1
УСБ-звучна картичка „Виртус“
270 МКД
10.07.2021 12:21

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔷УСБ-звучна картичка „Виртус“

🔷USB адаптерот за звук обезбедува дополнителна звучна картичка за вашиот компјутер или лаптоп.
🔷Само вклучете го адаптерот во која било слободна USB порта, поврзете ги слушалките или звучникот и уживајте во висококвалитетното искуство со звук.
🔷Совршен за лаптопи.
🔷Лесно инсталирање.
____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
▪️www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / USB,HDMI,Network кабели

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам