1 / 1
MK270 WIRELESS KEYBOARD AND MOUSE COMBO
2.200 МКД
29.10.2022 23:20

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔷MK270 WIRELESS KEYBOARD AND MOUSE COMBO

🔷Уживајте во пишување со MK270, најпродаваното комбо во светот, изградено со истите стандарди за висок квалитет и сигурност што го направија Logitech глобален лидер за глувци и тастатури.
____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
▪️www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Безжична тастатура NATEC TURBOT TOUCH PAD

1490 МКД

Logitech M187 MOUSE

990 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам