1 / 9
Honda Stateline 1300 CC
8.200 €
02.05.2022 06:02

Охрид / Охрид

Марка:

Honda

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2014

Модел:

Stateline 1300 CC

Километри:

10000

Sostojba kako nov!
Necarinet. Posreduvam pri carinenje.
Moze i zamena za nedviznina.

+1 7738090608 (Viber ili WhatsUp )

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Balto
Потврден огласувач
+17738090608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам