1 / 1
Smart Gaming Keyboard Scorpion K5
1.399 МКД
10.07.2021 13:40

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴Smart Gaming Keyboard Scorpion K5

✅Make winning easily in game

⬇️За повеќе информации за тастатурата кликнете во следниот линк:
➡️ https://bit.ly/3kVgzMA

🔴Цена: 1399 ден.
🔴Çmimi: 1399 den.

____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
▪️www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Мауси, Тастатури, Мауспади

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Gaming Mouse V8M - X'Glide Armor Boots

999 МКД

GAMING MOUSE KRYPTON 550

1499 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам