1 / 5
Women's Shorts
1.500 МКД
01.05.2022 12:07

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Zenski bermudi Jarface, novi vo pakovanje
Women's Perfect Fit
Odlicen kvalitet, so specijalizirano pernice i silikonska grip lenta na zavrsetok.
Cena 1500
Golemini S i M

Naracki i povekje info na 078 432 194
Viber ili Whatsapp

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
078432194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам