1 / 12
Plac so Kuka Magistrala Ohrid-Bitola
27.000 €
04.12.2022 22:19

Охрид / Охрид

Број на соби:

7

Квадратура:

320 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

320 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1963

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Magistralen pat Ohrid-Bitola Kosel

Se prodava Kuka 60m2 osnova dvospratna plus pomosna prostorija 15m2 so dvorna povrsina plac 320m2 na samiot magistralen pat Ohrid Bitola Pred servisot Madjar Ford Kosel placot izleguva na dva pata zadna i predna strana dokumentacija cista imoten list prodazba direkno od sopstvenikot bez posrednistvo I agenciski provizii…Mozna zamena Vozilo Djip…Garsonjera vo Ohrid ..

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

070477779
Потврден огласувач
070477779
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам