1 / 9
Nova kukja so lokal vo centar
399.900 €
29.03.2022 17:50

Тетово / Тетово

Број на соби:

5

Квадратура:

370 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

260 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Centar

Se prodava nova kukja so Dvor plus pomala lokal vo centar vo blizina na stara biblioteka.
Kukjata sodrzi:
- Podrum
- Prizemje
- 1 Kat
- 2 Kat
- 2 Garazhe
- Lokal

Kvadratura:
Vkupno plac: 370m2
Dvor: 260m2
Vkupno stanben prostor: 340m2 (113m2x3)
Lokal: 60m2*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142 (Olja)
072/257-445
070/381-888 (Elinor)

www.elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам