1 / 4
Балирачка АМА
1 €
Цената е фиксна
14.03.2022 17:56

Виница / Виница

Балирачката е во исправна состојба. Може да се проба во секое време

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
076669631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам