1 / 5
NISAN QASHQAI 2.0 DCI
7.000 €
01.08.2022 09:29

Штип / Штип

Марка:

Nissan

Модел:

Qashqai

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam Nissan qashqai 2.0 dci 110 KW 150 ks so ful oprema odlicen
Moze Zamena so patnicko kombe 18 ili 20 sedista

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
078260187
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам