1 / 12
Volkswagen Passat 2.0 TDI 140ks,2013 god.
По Договор
22.07.2021 14:14

Карпош / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Volkswagen Passat 2.0 TDI 140 ks
103kw/140ks
2013 godina

*Top sostojaba !!
*Garancij na Km!!
*Servisna kniska !!

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk
info@bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Peugeot 307 1.6 HDi,109ks,2007 god.

3650 €

Opel Astra 1.4,2008 god

70229000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам