1 / 3
Струјомер со уклопен часовник
1.800 МКД
10.03.2022 14:24

Карпош / Скопје

Двотарифен струјомер со уклопен часовник

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Миле
Потврден огласувач
071547872
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам