1 / 12
Audi A3 1.9 TDI 105 ks, 2009 god.
По Договор
22.07.2021 14:12

Карпош / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Audi A3 1.9 TDI
77kw/105ks
2009 godina

* TOP sostojba !!!
* FUll oprema !!!
* Garancija na Km!!!
* Servisna kniska !!!

Best Auto
ul. Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk
info@bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Seat Altea 1.6 TDI, 2011 god.

5999 €

Peugeot 207 1.4 HDi, 2008 god

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам