1 / 11
PEUGEOT 206 1.4 HDI 50 kw.2006 god
2.999 €
20.03.2023 07:03

Делчево / Делчево

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PEUGEOT 206 1.4 HDI 50 kw.2006 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvano.
Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija. 071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delchevo
Потврден огласувач
‭00 389 71555599‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам