1 / 1
Se prodavaat kafemati
1 €
13.11.2022 19:40

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Kafemati polovni 15 vo ispravna sostojba od nekolku marki kako emonec 2 grupi i 3,wega i faema za podetalno na tel.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Ardijan
Потврден огласувач
075226436
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам