1 / 5
Y & L original
600 МКД
17.06.2022 06:31

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Останато

Големина:

37

Боја:

Сребрена

Brend na plasticni baletanki
Prozirni so srebreni svetki niz niv
ORIGINAL plateni mnogu skapo
Kontakt viber
077 606 650

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

buba
Потврден огласувач
077 606 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам