1 / 1
Купувам плац од 700 до 1000 м2
1 €
11.07.2021 10:15

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Купувам плац со чист имотен лист од околу 700 до 1000 м2, за изградба на викендица во околината на Кр. Паланка со достапен пат, струја, вода.

Понуди само на Viber или WhatsApp
_______________________________________

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам