1 / 4
ЦЕРАДА 12,20м ДОЛЖИНА
1 €
04.12.2022 12:32

Битола / Битола

СЕ ПРОДАВА ЦЕРАДА ВО КРЕМ БОЈА . 12,20м ДОЛЖИНА. ВИСИНА,3,50м СО ШНИРКИ И РЕМЕЊА.
ЦЕНА ПО ДОГОВОР

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
078323731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам