1 / 6
Macbook Pro 15-inch Late 2011, i7, 8gb ram, 1TB HDD
209 €
05.09.2022 10:23

Чаир / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Macbook Pro 15-inch Late 2011, i7, 8gb ram, 1TB HDD so dve graficki

Prodavam Macbook Pro 15-inch, Late 2011
Processor 2,2 Ghz Intel Core I7
Memory 8gb 1600 Mhz DD3
Graphics Intel HD Graphics 3000 512 MB
Graphics AMD Radeon HD 6750M 512 MB
Hdd 1TB HDD
Bez Adapter
Bateria 3-4 casa
MacOS Sierra
Cena 209 €
Ve molam bez zameni.
kontakt: 070441244
viber WhatsApp: +38970441244

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

energyplus
skopje
Потврден огласувач
070441244
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам