1 / 9
Mercedes Sprinter 515
1 €
05.12.2022 15:39

Струга / Струга

Mercedes Sprinter 515 2009 god Euro 5 uvezen od Germanija Minhen Omnibusse 23 sedista Tel 070/232-710 Sokole

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава од:

MiteVranista
Потврден огласувач
077722079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам