1 / 5
APRILIA SCARABEO 250CC 2007 REG
1.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.07.2022 17:45

Велес / Велес

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

SCARABEO 250CC

Километри:

30000

MOTOROT E VO DOBRA SOSTOJBA SO MALA POTROSUVACKA UBAV ZA VOZENJE SUPER AMORTIZACIJA SERVIS MAL NAPRAVEN ZABELESKI NEMA MNOGU ZADNA GUMA IZLIZANA DRUGO NE MOZE ZAMENA CENA ZA ZAMENA 1500E

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

RENATO
Потврден огласувач
074233144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам