1 / 10
TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN 2007GOD KLIMAA
2.750 €
2.850 €
Денес 13:00

Кочани / Кочани

Марка:

Toyota

Модел:

Aygo

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN 2007GOD KLIMAA
ODLICNA SOSTOJBA BEZ ZABELESKA
PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA
2X KLUCA
4X NOVI MICHELIN GUMI
140.000KM
DOZVOLENA PROVERKA KADE SAKATE
CENA 2850€
078-844-013

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zan
Потврден огласувач
078844013
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам