1 / 12
FORD FUĞION 2008 AUTOMATIK. U.S.A
4.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.08.2022 18:54

Струга / Струга

Марка:

Ford

Модел:

Fusion

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

10000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

FORD FUĞION 2008 AUTOMATIK BENZIN, KOLLATA EDONESENA OD AMERIKA MOZE DASE CARINI KOLLATA E TOP ISPRAVNO FULL OPREMA , PRVA FARBA PRV GAZDA I IMA SAMO BLOZU 100,000. KM SO GARANCIA IMA I SERVISNA KNIŠKA, kollata ima i posebeno otvaranje so kood. UBAVA TAPISERIA KREM BOJA ,UBAVI GUMI NEMA NISTO DASE INVESTIRA ISPRAVNO I SRVISIRANA,, SE GLEDA INA SLIKITE SAMO TREBA DASE CARINI. ZA INFORMACI JAVITESE NA 070 212 945 NA WIWI WACAP ILI DIREKNO, KOLLATA EVO STRUGA GARAZIRANO.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

gzim
Потврден огласувач
070212945.....
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам