1 / 4
detsko rabotno biro
5.000 МКД
Цената е фиксна
18.06.2022 14:22

Аеродром / Скопје

se prodava!
dolžina 160
širina na poširokiot del 70 dolžina 60
širina na potesniot del 65 dolžina 100
visina na biro 77.
debelina na plotnata 26mm.
Maksimalno sočuvano.
UNIKAT!
Cena fiksna.
079245683

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Се продава од:

Xxxxxx
Потврден огласувач
000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам