1 / 12
Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD
7.000 €
28.11.2021 14:07

Прилеп / Прилеп

Марка:

Hyundai

Модел:

Santa Fe

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD
Godina na proizvodstvo (2006)
Servo volan
Tempomat
Air bag
Centralno so dalecinsko
Abs
Esp
Klimatronik raboti perfektno
Mahagon
El. na site 4 stakla
El. Na retrovizori
El. Podesuvanje na sedista
Greaci na sedista
Registriran do 24.06 2022 god
Novi gumi (4) ista sara
Tel. 070 339 204

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

bobi
Goran Minoski 16 a
Потврден огласувач
070339204
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам