Se bara zena za cistenje apartmani vo Ohrid
По Договор
04.05.2022 21:44

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Останато

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se bara zena za ciatenje na apartmani vo Ohrid.
Tel: 070/232-307

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се бара од:

irina
Vanco Pitoseski 5 Ohrid
Потврден огласувач
070232307
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам