1 / 8
se prodava Golf Plus
3.700 €
12.07.2021 09:42

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf Plus

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

kolata e uvezena od germanija .Kupena od prv gazda,smeneno kaisi ulje filtri novi diskovi novi plocki ,4 novi gumi zimni,ima kuka fabricka.Kolata e pali vozi .
076569037 Dalibor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dalibor
Потврден огласувач
071917017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам