1 / 10
Mercedes Benz
19.999 €
31.07.2021 09:25

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

C 220 Bluetec 2014 godina
Voziloto e vo odlicna sostojba, ima letni i zimni gumi so aluminiumski bandazi, moze i zamena za E Class i ML od 2013 nagore…
078210494 Trajce

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
078210494
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам