1 / 12
MERCEDES C 220 CDI AVANGARDE
8.300 €
27.07.2021 13:00

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MERCEDES C 220 CDI 125kw /170 ps AVANGARDE MOD 2007 EXTRAA tel 070324666

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

trajce
Потврден огласувач
70324666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам