1 / 1
Plac vo gradezen reon vo blizina na gv avtoput
130 €
02.12.2021 11:48

Тетово / Тетово

Квадратура:

1573 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo blizina na gostivarski avtoput i Oto bmw kujtim vo gradezen reon.

Kvadratura: 393m2 + 1180m2 so cist imoten list.
Cena: 130EUR - 1m2

*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142 (Olja)
072/257-445 (Gjorgji)
070/381-888 (Elinor)

www.elinor.mk

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам