1 / 4
FrezaФреза IMT 506
1 МКД
22.05.2022 18:09

Кавадарци / Кавадарци

Фрезата е во одлична состојба..инф .070.891.894...070.891.894

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

bosko
Потврден огласувач
070529894
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам