1 / 12
Opel Astra GTC 1.7 CDTi, 2010 god.
По Договор
Денес 09:42

Карпош / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Opel Astra 1.7 CDTi
81kw/110ks
2010 godina

*Astrata e vo odlicna sostojba !
*Servisna kniska !
*Pominati 180.000 km so Garancija!

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Induatriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk
info@bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Opel Astra GTC 1.7 CDTi, 2010 god.

0 €

Mini Cooper 1.6 Dizle,2009 god.

4999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам