1 / 2
Original tastatura za Asus laptop
400 МКД
11.10.2021 12:25

Гостивар / Гостивар

Se prodava originalna tastatura za asus laptop ispravna i funkcionalna.

Model: MP - 09Q33US - 5282

Moze da odgovara na povekje laptopi.

Cena: 400 denari

Prakjam po kargo.

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Тастатури

Се продава од:

joco
Потврден огласувач
076 611 972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам