1 / 5
BOCVA БОЧВА BURE ZA VINO
3 МКД
25.09.2022 22:21

Прилеп / Прилеп

Bocva za vino 400l komplet so postolje i cep.
Prezacuvana i redovno odrzuvana. Zvoni na 070208160

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Дрво

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070308444
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам