1 / 4
Nosac za velosiped
50 €
18.12.2021 19:55

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nosac za velosiped za na kola novi ne otpakuvani lesni za montiranje i efikasni za transport na velosiped prakam po kargo

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Багажници

Се продава од:

ljupce
Потврден огласувач
070375912
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам