1 / 8
Stan za familija,centar parking,
1 МКД
04.02.2023 09:18

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

45 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

Apartmanot ima dve sobi od koi ednata e dvokrevetna a drugata trokrevetna. Kompletno e opremen so kupatilo, kujna,,balkon. Pogoden e za familija.
Tel: 070 307 457

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

apartmani
Потврден огласувач
070307457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам