Lovna puska Zastava cal. 12 hamerles
70 €
23.11.2022 20:03

Битола / Битола

Se prodava zastavina polozara, cena najpovolna. Na lica so nabavna dozvola. Inf. Samo na 075247965.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
078350245
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам