Пламеник
100 €
24.10.2021 20:16

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Пламеник за нафта скоро нов малце користен 1 сезона
тел.072 240 380

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Mасло/дизел за греење

Се продава од:

jovica
Потврден огласувач
072240380
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам