1 / 4
Продавам мебел за детска соба
170 €
Цената е фиксна
13.07.2021 14:30

Кисела Вода / Скопје

Продавам единечен кревет со фиока (заедно со 2 душека) димензии 200x90 - цена 90 евра, гардеробер од два дела (димензии на 1 дел 90x245- цена за 1 дел 35 евра) и ноќна масичка/ наткасна- цена 10 евра. Превозот за достава, на трошок на купувачот.
Наташа 075/466-166

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Наташа
Потврден огласувач
075466166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам