1 / 2
Merino woolmark podloga
300 €
Цената не е фиксна
13.07.2021 14:41

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Podlogata e so dimenzii 90x200 cm,
od ednata strana e 100%cista merino volna a od drugara strana e karbonska zastitna mreza.
Na poglogata ima aplikacija od 3 mecinja sto oznacuva 3 generacii.
Taa e antialergena, antibakteriska i termoregulatorna.
Moze da se upotrebuva kako podloga na krevetceto na vasite najmili ili pak kako podloga za igranje.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Останато

Се продава од:

Ole
Потврден огласувач
078523500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам