1 / 12
Gmc Terrain-eden i edinstven u cela Mk-Mk Tabli-Mozna Zamena
25.999 €
04.09.2022 23:56

Гостивар / Гостивар

Марка:

Audi

Модел:

Друг модел

Година:

2012

Гориво:

Бензин

Километри:

110000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Gmc Terrain 2.4 BenZin
2012 godina
Eden vakov model u cela Mk so Mk tabli
Novi Bandazi
Novi Gumi
Vnatre extra Socuvan
Mnogu extra chrom na nego
114 iljadi km orginal moze da proverete kaj sakate
Full oprema
Registriran pred 1 nedela
Mozna zamena za pomala kola
So vasa doplata ili plac Vo Gostivar
Info 070 888 882
Mozna zamena i za Mercedes GL320 ili GL350Audi
Polo bmw passat mercedes bmw chevrolet nissan toyota honda peugeot citroen alfa romeo volvo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Chucky
Потврден огласувач
070888882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам